Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2  im Integracji Europejskiej w Tarnowie Podgórnym informuje, że rozpoczynają się zapisy do oddziału przedszkolnego i  pierwszej klasy  na rok szkolny 2020/2021.

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

W terminie od 10 lutego 2020 r. do 14 lutego 2020 r. rodzice dzieci uczęszczających do przedszkola (rocznik 2014) składają deklaracje kontynuacji uczęszczania  w sekretariacie szkoły (deklaracja do pobrania w przedszkolu lub ze strony internetowej szkoły ) – dotyczy dzieci zamieszkałych w obwodzie Szkoły Podstawowej nr 2  im Integracji Europejskiej w Tarnowie Podgórnym.

 

Tarnowo Podgórne przedszkole deklaracja

Oświadczenie o zamieszkaniu kandydata w obwodzie Szkoły Podstawowej nr 2 w Tarnowie Podgórnym

 

W terminie od 24 lutego 2020 r. do 6 marca 2020 r. zgłoszenie do oddziału przedszkolnego pozostałych dzieci z rocznika 2014. Należy wypełnić:

  • wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej nr 2 im. Integracji Europejskiej w Tarnowie Podgórnym
  • oświadczenie o zamieszkaniu na terenie Gminy Tarnowo Podgórne
  • oświadczenie o uczęszczaniu w roku szkolnym 2020/2021 do tej samej szkoły rodzeństwa kandydata
  • oświadczenie o rozliczeniu podatku dochodowego od osób fizycznych za miniony rok w Urzędzie Skarbowym właściwym dla osób zamieszkałych w Gminie Tarnowo Podgórne

 

Wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej nr 2 w Tarnowie Podgórnym

Oświadczenie o zamieszkiwaniu kandydata na terenie gminy Tarnowo Podgórne

Oświadczenie o uczęszczaniu w roku szkolnym 2020-2021 do tej samej szkoły  rodzeństwa kandydata

Oświadczenie  rozliczaniu podatku dochodowego od osób fizycznych za miniony rok w urzędzie skarbowym właściwym dla osób zamieszkałych w Gminie Tarnowo Podgórne

Informacja dotycząca weryfikacji danych

 

KLASY PIERWSZE

W terminie od 2 marca 2020 r.   do 10 marca 2020 r. odbędą się zapisy dzieci urodzonych w 2013 roku do I klasy zamieszkałych w obwodzie Szkoły Podstawowej nr 2  im Integracji Europejskiej w Tarnowie Podgórnym.

Dzieci z rocznika 2014 mogą być przyjęte do I klasy  na wniosek rodzica pod warunkiem, że korzystały z wychowania przedszkolnego w bieżącym roku albo posiadają opinię Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.

 

Karta zgłoszenia dziecka z obwodu do klasy pierwszej szkoły podstawowej

Wniosek o przyjęcie do klasy pierwszej dziecka 6-letniego

Oświadczenie o zamieszkaniu kandydata w obwodzie Szkoły Podstawowej nr 2 w Tarnowie Podgórnym

 

Zapisu można dokonać w sekretariacie szkoły w  godzinach od 8.00 – 15. 00.
Przy zapisie dziecka należy:
•    wypełnić deklarację lub kartę zapisu lub wniosek  (do pobrania na stronie szkoły lub w sekretariacie),
•    okazać do wglądu dowód osobisty rodzica/prawnego opiekuna,
•    okazać do wglądu akt urodzenia dziecka i pesel.

Informacja dotycząca weryfikacji danych

 

UCHWAŁY I ZARZĄDZENIA ORGANU PROWADZĄCEGO DOTYCZĄCE REKRUTACJI:

Uchwała nr XX/349/2020 Rady Gminy Tarnowo Podgórne z dnia 21 stycznia 2020 r. w sprawie ustalenia kryteriów wraz z liczbą punktów w postępowaniu rekrutacyjnym do publicznych przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych prowadzonych przez Gminę Tarnowo Podgórne.

Zarządzenie nr 28/2020 Wójta Gminy Tarnowo Podgórne z dnia 23 stycznia 2020 roku w sprawie ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz w postępowaniu uzupełniającym do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Tarnowo Podgórne.

Zarządzenie Nr 29/2020 w sprawie ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz w postępowaniu uzupełniającym do pierwszych klas szkół podstawowych  prowadzonych przez Gminę Tarnowo Podgórne.

 

Obwód Szkoły Podstawowej nr 2 im. Integracji Europejskiej

  • Rumianek
  • Tarnowo Podgórne ulice: Chlebowa, Drukarska, Działkowa, Fabryczna, Kolorowa, Krótka, Krucza, Księdza Józefa Bryzy, Kwiatowa, Marianowska, Nad Strumykiem, Narcyza Derdy, Nowa, Ogrodowa, Ostatnia, Owocowa, Piaskowa, Pocztowa, Poznańska, Promienista, Rolna, Różana, Słoneczna, Solidarności, Stanisława Dorczyka, Szumin, Uprawna, Wesoła, Wierzbowa, Wiśniowy Sad, Zachodnia, Zbigniewa Romaszewskiego, Zbożowa.

 

Dyrektor

Halina Topolewska

Skip to content