Odyseja Umysłu 2020

W niedzielę, 1.03 dwie grupy Odyseuszy z naszej szkoły wzięły udział w eliminacjach regionalnych międzynarodowego konkursu. Uczestnicy muszą wykazać się kreatywnością, umiejętnościami konstrukcyjnymi i aktorskimi. Obie nasze ekipy spisały się na medal.
     Konkurs składa się z dwóch części- scenki, z której zdjęcia poniżej oraz z problemu spontanicznego, z którym uczestnicy muszą się zmierzyć „na gorąco”. W obu konkurencjach nasze drużyny spisały się świetnie. Niestety, tym razem nie udało nam się dotrzeć do finału, ale drużynom i tak należą się wielkie brawa i gratulacje. Zanim dotarli na konkurs, przez wiele tygodni ćwiczyli, konstruowali, testowali, omawiali i doskonalili swoje rozwiązania i scenki. 
     To wszystko nie udało by się nam również bez nieocenionej pomocy rodziców, za którą jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Gdyby nie Państwa zaangażowanie i dobre chęci, nie udałoby się. W końcu nie każdy ma ochotę wcześniej wstać w niedzielę i przywieźć dziecko razem z milionem rekwizytów i wielkich dekoracji na kilkuminutowy występ. Szczególne podziękowanie przesyłamy pani Marcie Żak-Jędrzejewskiej, która mocno wspierała nie tylko ekipę z klas piątych, udostępniając im miejsce do sobotnich prób i motywując, ale również od początku wspierała swoim doświadczeniem i dobrym słowem trenerki. Bardzo dziękujemy!
      Mamy nadzieję, że idea odysejowa na dłużej zagości w naszej szkole i w kolejnych latach przyniesie wymarzony wyjazd na finał. Tego Wam, drodzy Odyseusze, z całego serca życzymy.
                                                                              Trenerki
                                                                      Anna Gąsiorowska
                                                                      Adriana Jaśkiewicz

Skip to content