Informatyka

Linki do ankiety diagnozującej czynniki chroniące i czynniki ryzyka przygotowanej przez firmę Nowe Horyzonty z Wrocławia.  Badaniem ankietowym zostaną objęci uczniowie, nauczyciele i rodzice.
Proszę o wypełnienie ankiety dla nauczycieli i przeprowadzenie ankiety dla uczniów przez wychowawców klas IV-VII.
Wypełnienie ankiet zajmuje kilka minut. Ankieta jest anonimowa.
Czas realizacji do końca roku szkolnego.

Uczniowie

http://badania.corigo.pl/ankieta/1234590/sp-2-tarnowo-podgorne-diagnoza-czynnikow-uczniowie.htmlhttps://liblink.pl/K9ZyFpqP3V

 

Plan do podstawa

 

Tamci próbowali strzelić nam kolejnego gola. Mieliśmy jednak wyjątkowe szczęście. Jeden z zawodników mknący z piłką w kierunku naszej bramki potknął się w polu karnym. W końcu Karol z lewego skrzydła podał do mnie piłkę bardzo wysoko. Chciałem odebrać ją nogą, ale jeden z napastników z tamtej drużyny mnie popchnął. Sędzia nic nie zauważył, a ja się przewróciłem. Nie wiem, jak to się stało, ale gdy się przewracałem, głową uderzyłem w spadającą piłkę. Piłka minęła bramkarza i trafiła do bramki. Sądzę, że ich bramkarz dał się zmylić moim upadkiem i zagapił się. Był remis 2: 2. Niebawem sędzia odgwizdał koniec meczu. Wszyscy bili mi brawo. Byłem najszczęśliwszy na świecie. To był najlepszy dzień na tym wyjeździe i podczas całych wakacji. Za rok też wyjadę na ten obóz. Może następnym razem wygramy z lokalną drużyną…

Zainteresowania
Czy potrafiłbyś odpowiedzieć na pytanie, jakie zainteresowania ma dzisiejsza młodzież? Tego typu pytania zadaje sobie wielu spośród dorosłych. Aby na nie odpowiedzieć, wystarczy się przyjrzeć, jak Ty i Twoi koledzy spędzacie czas. Ile godzin spędzasz przed telewizorem lub ekranem komputera? Jak często spędzasz wolny czas w klubach czy na dyskotekach? Czy masz swoje zainteresowania lub pasje? Warto zastanowić się, z jakimi osobami obcujesz, w jakich miejscach bywasz i w jaki sposób spędzasz wolny czas.

EXCEL

zadanie 1

zastosowanie arkusza kalkulacyjnego

zastosowanie arkusza kalkulacyjnego na ocenę

GIMP

zdjęcie 01

zdjęcie 02

zdjęcie 03

Excel

Ćwiczenie01

Ćwiczenie02

Ćwiczenie03

Ćwiczenie04

Ćwiczenie05

Ćwiczenie06

 

SCRATCH

  • Tabliczka mnożenia
  • Małpie figle
  • Chybił trafił
  • Kulkoklikacz
  • Zgadywanie liczb
  • W labiryncie
  • NWD metodą przez odejmowanie
  • Rekin i rozgwiazda
  • Rysowanie rozety

Materiały do pobrania

Karty binarnehttp://csfieldguide.org.nz/en/interactives/binary-cards/

 

Tamci próbowali strzelić nam kolejnego gola. Mieliśmy jednak wyjątkowe szczęście. Jeden z zawodników mknący z piłką w kierunku naszej bramki potknął się w polu karnym. W końcu Karol z lewego skrzydła podał do mnie piłkę bardzo wysoko. Chciałem odebrać ją nogą, ale jeden z napastników z tamtej drużyny mnie popchnął. Sędzia nic nie zauważył, a ja się przewróciłem. Nie wiem, jak to się stało, ale gdy się przewracałem, głową uderzyłem w spadającą piłkę.

Piłka minęła bramkarza i trafiła do bramki. Sądzę, że ich bramkarz dał się zmylić moim upadkiem i zagapił się. Był remis 2 : 2. Niebawem sędzia odgwizdał koniec meczu. Wszyscy bili mi brawo. Byłem najszczęśliwszy na świecie. To był najlepszy dzień na tym wyjeździe i podczas całych wakacji. Za rok też wyjadę na ten obóz. Może następnym razem wygramy z lokalną drużyną…

Skip to content