Zostań młodym inżynierem środowiska

Już drugi rok Nasza Szkoła uczestniczy w projekcie Zostań młodym inżynierem środowiska. Organizatorem projektu jest Wydział Inżynierii Środowiska i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Przez cały rok szkolny, jeden dzień w miesiącu, uczniowie  klas piątych mają okazję uczestniczyć w zajęciach warsztatowych, laboratoryjnych, komputerowych i wykładach. Jest to projekt zajęć pozalekcyjnych dla uczniów szkół podstawowych, który  ma na celu rozwijanie i poszerzanie wiedzy przyrodniczej i technicznej. W programie są również warsztaty z kompetencji społecznych, poznawczych i doradztwa zawodowego.

Renata Knaś

Link do ściągnięcia zdjęć:
https://we.tl/t-nphzxZrLdS

 

Pozaszkolne zajęcia edukacyjne w ramach Uniwersytetu Młodych Przyrodników
(Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego)

Skip to content