Wycieczka klas 6A i 6B

Od 16 do 17 kwietnia 2024 r. uczniowie klasy 6A i 6B zwiedzali stolicę Polski – Warszawę. Na wszystkich czekała moc atrakcji. Miłośnicy historii cieszyli się ze spaceru z przewodnikiem po Krakowskim Przedmieściu, podczas którego spotkali prawdziwego kataryniarza. Fani piłki nożnej odwiedzili Stadion Narodowy, gdzie mogli między innymi zobaczyć szatnię piłkarzy reprezentacji Polski. Wielbiciele sztuki byli zachwyceni przedstawieniem „Piotruś Pan” w Teatrze Buffo. Podczas spektaklu nie zabrakło tańca, śpiewu, podniebnych akrobacji i innych efektów specjalnych. Pasjonaci nauki i eksperymentów spędzili wiele emocjonujących chwil w Centrum Nauki Kopernik. Mogli tam na przykład porozmawiać z robotem czy sprawdzić, jak działa śruba Archimedesa. Nie zabrakło również czasu na integrację, gry, rozmowy, dobrą zabawę czy wspólne zjedzenie pizzy. Ta wspaniała wycieczka na pewno na długo pozostanie w pamięci naszych szóstoklasistów.
Skip to content