Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/24

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/24 w Szkole Podstawowej nr 2 w Tarnowie Podgórnym 04.09.2023 r.

8:30  Oddział Przedszkolny 0 A

Dzieci z oddziału przedszkolnego wraz z opiekunami  wchodzą do szkoły i udają się na spotkanie z  dyrektorem szkoły i wychowawcami  do Sali 6 

9:00  Klasy II – VII

Uczniowie klas II – VII wchodzą do szkoły i udają się na spotkanie z  dyrektorem szkoły i nauczycielami  na patio szkolnym na zewnątrz, a następnie do wyznaczonej sali lekcyjnej na spotkanie z wychowawcą.

Czas spotkań  około 60 min.

9:30  Klasy I

Dzieci z klas I A, I B  wchodzą do szkoły i udają się na spotkanie z  dyrektorem szkoły i wychowawcami  na patio szkolnym na zewnątrz. Po uroczystości pasowania uczniowie przechodzą do wyznaczonej sali  lekcyjnej.

Skip to content