Rekrutacja uzupełniająca do klasy I

Rekrutacja uzupełniająca do klasy I na rok szkolny 2022/2023 odbędzie się w dniach od 30 maja do 03 czerwca 2022 r.

Dostępne na stronie szkoły Kartę zgłoszenia dziecka do klasy I wraz z załącznikami należy wypełnić i złożyć w sekretariacie szkoły w terminie od 30 maja do 03 czerwca 2022 r.

Wymagane dokumenty składane przy zapisie dziecka do klasy I z obwodu Szkoły Podstawowej nr 2:

1. Karta zgłoszenia dziecka z obwodu do klasy I w roku szkolnym 2022/2023

Przy zapisie dziecka należy okazać do wglądu dowód osobisty rodzica/opiekuna prawnego, PESEL dziecka oraz akt urodzenia.

Wymagane dokumenty składane przy zapisie dziecka do klasy I spoza obwodu Szkoły Podstawowej nr 2:

1. Karta zgłoszenia dziecka niezamieszkałego w obwodzie szkoły podstawowej nr 2 TP do klasy I w roku szkolnym 2022/2023

Kryteria przyjęcia określa  Uchwała nr XXXV/602/2021 Rady Gminy Tarnowo Podgórne z dnia 26 stycznia 2021r.

Zarządzenie Wójta

Obwód szkoły Podstawowej nr 2 im. Integracji Europejskiej w Tarnowie Podgórnym

• Rumianek
  • Tarnowo Podgórne ulice: Chlebowa, Czereśniowa, Drukarska, Działkowa, Fabryczna, Jęczmienna, Karolewska, Kolorowa, Krótka, Krucza, Księdza Józefa Bryzy, Kwiatowa, Marianowska, Nad Strumykiem, Narcyza Derdy, Nowa, Ogrodowa, Ostatnia, Owocowa, Piaskowa, Pocztowa, Poznańska, Promienista, Rolna, Różana, Słoneczna, Solidarności, Stanisława Dorczyka, Szumin, Uprawna, Wesoła, Wierzbowa, Wiśniowy Sad, Zachodnia, Zbigniewa Romaszewskiego, Zbożowa.