Jak dobrze znasz swoich nauczycieli?

Czy nauczyciele też kiedyś byli dziećmi? Choć niektórym uczniom może wydawać się to niemożliwe, tak! – też niegdyś chodziliśmy do szkoły, jedne przedmioty lubiliśmy bardziej, inne miej, przeżywaliśmy swoje pierwsze sukcesy i porażki, zawiązywaliśmy szkolne przyjaźnie, biegaliśmy po boisku, cieszyliśmy się z wakacji. By wszyscy uczniowie uczęszczający do naszej szkoły mogli nas lepiej poznać, powstał pomysł na konkurs „Zgadnij, kto to”. Każda z klas po zapoznaniu się z kilkunastoma informacjami na temat danych nauczycieli oraz po obejrzeniu ich zdjęć z dzieciństwa musiała zadecydować, kim z grona pedagogicznego są ukazane na fotografiach osoby. Zabawy było co niemiara. Liczymy na to, że w ten nietuzinkowy sposób udało nam się uczcić Dzień Edukacji Narodowej i pokazać uczniom, że my też kiedyś byliśmy do nich podobni.

Agata Kaszuba

Justyna Chudyka-Dobies

 

Skip to content