FOTO-EKO 2022

W naszej szkole, dzięki uprzejmości Polskiego Towarzystwa Ochrony Przyrody „Salamandra” i Wojewódzkiemu Funduszowi Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu, od 20.03. do 31.03.2023r. możemy podziwiać wystawę Ogólnopolskiego konkursu fotografii przyrodniczej FOTO-EKO 2022.
Wszystkie zdjęcia w piękny i można powiedzieć artystyczny, malowniczy sposób pokazują piękno, dzikość i niesamowitość otaczającego nas świata fauny i flory.
Co oprócz obrazu zachwyciło oglądających ? Okazuje się, że tytuły zdjęć … poetyckie, niekiedy nieoczywiste, dzięki którym autorzy zdjęć dodali charakteru swoim pracom.
Mamy nadzieję, że prace, które możemy podziwiać jeszcze przez kilka dni, staną się inspiracją dla naszych uczniów, aby baczniej przyglądać się przyrodzie i zachwycać jej pięknem. W ramach projektu „Laboratoria przyszłości”, wkrótce odbędą się zajęcia nt. fotografii, światła i cienia, a także ogłosimy konkurs fotograficzny. Uczniowie klas IV-VIII miejcie oczy i uszy szeroko otwarte na przyrodę 🙂
Marta Szymkowiak-Szczotka i Marta Kobielska
Skip to content