Finał konkursu AVATAREK

25 marca w Zespole Szkół im. Jadwigi i Władysława Zamoyskich w Rokietnicy, odbył się finał konkursu informatycznego „AVATAREK”, którego celem jest rozwijanie zainteresowań technologiami informacyjno-komunikacyjnymi wśród uczniów oraz ujawnianie i rozwijanie talentów informatycznych.

Do Rokietnicy na finał konkursu przyjechało osiem najlepszych zespołów wyłonionych podczas półfinału. 

Naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów z klasy siódmej Adam Cieśla i Mateusz Jaroch, którzy udali się tam z opiekunem p. Maciejem Perzem, choć uczniowie zajęli szóste miejsce to i tak gratulujemy chłopcom dużej wiedzy informatycznej. Konkurs składał się części teoretycznej i praktycznej.

Kolejna edycja konkursu za rok, już teraz zapraszam chętnych uczniów do udziału w eliminacjach.

Maciej Perz

Skip to content