Podsumowanie szkolnego dnia wiosny

Dnia  22 marca 2021 r.   w naszej  Szkole odbył się  Dzień  Ekologii  połączony  z obchodami  Pierwszego Dnia Wiosny.  Z tej okazji mając na celu kształtowanie wśród uczniów proekologicznych postaw i poszerzenie wiedzy na tematy związane z ochroną środowiska, chcieliśmy oderwać  ich na chwilę od komputera i umilić im  zdalne nauczanie –  dlatego zaproponowaliśmy im 2 projekty.  Na   przygotowanie niepowtarzalnych dodatków do  strojów: nakryć głowy,  biżuterii, torebek, pasków, butów- „Wiosna to ja”  i   „Wiosna w obiektywie” , gdzie należało uchwyć na zdjęciu budzącą się do życia naturę (pierwsze oznaki wiosny).

Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością i pomysłowością, zamieniając zużyte i niepotrzebne rzeczy w oryginalne ozdoby. Zaprezentowali piękne i urokliwe zdjęcia pierwszych oznak wiosny. Wszystkim autorom bardzo dziękujemy za udział w projekcie. Poniżej prezentujemy zdjęcia z dokonań uczniów.

Wychowawcy klas 4-8

Skip to content