Pasowanie uczniów klas pierwszych na czytelników 

  

 Dnia 8 lutego 2024 roku w bibliotece szkolnej odbyło się pasowanie uczniów klas IA i I B na czytelników biblioteki. Uczniowie przybyli pod opieką swoich wychowawczyń – pp. Joanny Kucharskiej i Agnieszki Dykiert. Najpierw zostali przywitani przez niżej podpisaną Jolantę Siwczak i zapoznali się z zasadami korzystania z biblioteki. Starsze koleżanki – z klasy 5 b wcieliły się w role asystentek bibliotecznych, które zadawały im zagadki dotyczące znajomości baśni i umiejętności czytania. Później uczniowie złożyli przyrzeczenie i dokonali pierwszych samodzielnych wyborów czytelniczych oraz wypożyczyli książeczki. Nasze czytelnicze grono się powiększyło!

Gratulujemy i życzymy wspaniałych wrażeń w odkrywaniu nieznanych przygód

Zawartych na kartach książek.

Szkolne bibliotekarki

Skip to content