Zmiana systemu zamówień i płatności za obiady

Szanowni Państwo.

Dla Państwa wygody w naszej Szkole wdrożony zostanie internetowy system płatności za obiady. Myślę że znacznie ułatwi to cały proces.

W związku z wdrożeniem programu zmienił się regulamin i za obiady należy płacić z góry. Regulamin jest dostępny na stronie www.okobiad.pl oraz w sekretariacie szkoły.

Aby móc skorzystać z internetowej aplikacji do zamawiania obiadów niezbędne jest posiadanie jakiegokolwiek urządzenia za pomocą którego można korzystać z internetu – np. laptop, telefon. Aplikacja z której należy skorzystać, aby zamówić obiady dla swojego dziecka, znajduje się pod adresem www.okobiad.pl (czyt. OKEJ Obiad). Poniżej krótka instrukcja:

REJESTRACJA ONLINE ZOSTANIE URUCHOMIONA 1.09.2020r. – dopiero tego dnia pojawi się na liście wyboru placówki Państwa szkoła.

Pierwszym niezbędnym krokiem jest rejestracja konta pod adresem https://okobiad.pl/register.php

Po przejściu na stronę, wyświetla się formularz rejestracji, należy uzupełnić dane swoje oraz dziecka, zapoznać się z regulaminem i jesteśmy zarejestrowani.

Następnie można się zalogować na podane przy rejestracji dane korzystając z linku www.okobiad.pl

Aby zamówić obiady klikamy niebieski przycisk Obiady, zaznaczamy checkbox przy napisie zamów i klikamy zamów zaznaczone.

W kolejnym kroku pojawia się podsumowanie zamówienia, naciskamy przycisk Zapłać

W kolejnym kroku wyświetlają się opcje płatności – płatność natychmiastowa za pomocą Blue Media lub płatność przelewem tradycyjnym – czas księgowania do 7 dni.

Instrukcja zamawiania obiadów w formie animowanej dostępna jest pod adresem https://okobiad.pl/instrukcja.gif

Należy pamiętać o tym, że obiady zostaną wydane dziecku dopiero po zaksięgowaniu wpłaty ich na koncie szkoły. W przypadku płatności poprzez Blue Media dzieje się to natychmiast, w przypadku przelewu tradycyjnego może to trwać do 7 dni.

W przypadku gdy ktoś z Państwa nie ma dostępu do internetu lub np. nie posiada komputera, obiady można zamówić w trakcie wizyty osobistej w Szkole – wówczas otrzymają Państwo druk przelewu do opłacenia w banku lub na poczcie.

W razie problemów, proszę kontaktować się ze mną telefonicznie 61 8 147 512

Pozdrawiam

Marzena Pacholak

Skip to content