ZAKODOWANI W MATEMATYCE PODSUMOWANIE

 

Projekt dofinansowała Fundacja mBanku

ZAKODOWANI W MATEMATYCE

PODSUMOWANIE

 

Wraz z końcem listopada 2022 roku sfinalizowaliśmy zaplanowane działania w zakresie projektu „Zakodowani w matematyce”. Wszystkie działania oraz produkty projektowe zostały zaprezentowane podczas spotkania podsumowującego w postaci padletu (link poniżej).

Uczniowie realizując projekt praktycznie odkrywali zastosowania matematyki w życiu codziennym i rozszerzyli swoje horyzonty matematyczne poza program szkolny. W trakcie zajęć posługiwali się tabletami graficznymi, pracowali z GeniBotami, korzystali z drukarki 3D i komputerów. Połączyli wiedzę matematyczną z kreatywnością i nowoczesnymi technologiami. Ich zaangażowanie i efekty pracy są dla nas powodem do dumy.

Czy nauka może być przygodą? Czy matematyka jest wszechobecna? Zapytajcie naszych szóstoklasistów!

Link do padletu:

https://padlet.com/sulotmarzena/xmrlk2shz68r7bw

 

Anna Roszyk-Mikołajczak i Marzena Sułot

Skip to content