Sukcesy Alicji i Natalii w obliczu pandemii

Trudna sytuacja związana z pandemią koronawirusa nie przeszkodziła

Alicji Obstaleckiej i Natalii Wójcik,

nietuzinkowym, zdolnym uczennicom z klasy 8a w Szkole Podstawowej nr 2 im. Integracji Europejskiej w Tarnowie Podgórnym, w osiągnięciu sukcesów w zakresie filmu, literatury, gramatyki i form wypowiedzi z języka polskiego. Dziewczyny dzielnie przeszły przez wszystkie etapy Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego w roku szkolnym 2020/2021. Ostatecznie, rywalizując w dniu 15 marca 2021r. z siedemdziesięcioma uczniami z województwa wielkopolskiego,

Alicja Obstalecka zdobyła tytuł laureata, a Natalia Wójcik uzyskała tytuł finalisty.

Te wyjątkowe osiągnięcia ułatwią naszym wspaniałym ósmoklasistkom przyjęcie do wymarzonych szkół ponadpodstawowych. Ogromnie się cieszymy z sukcesów naszych uczennic, które wykazały się w tym trudnym czasie nie tylko ogromną wiedzą i umiejętnościami, ale także niesamowitą pracowitością, ambicją, hartem ducha i wytrwałością.

Alicja i Natalia utwierdzają wiele osób w przekonaniu, że niemożliwe nie istnieje. Dziewczyny wpisują się w historię naszej szkoły jako wyjątkowe uczennice, dla których różne wyzwania motywują wręcz do ogromnej pracy. Składamy gratulacje naszym znakomitym ósmoklasistkom i ich Rodzicom, z całego serca życzymy im kolejnych osiągnięć w przyszłości.

Pragniemy podziękować Alicji i Natalii, a także ich Rodzicom za współpracę, która była dwuletnią, wspaniałą, naukową i niezapomnianą przygodą. Niezmiernie się cieszmy, że mogliśmy pracować z naszymi wspaniałymi uczennicami w dwóch ostatnich i nietypowych latach. Jesteśmy naprawdę dumni z sukcesów Alicji i Natalii, ponieważ zdobyły znaczące tytuły w kryzysowej, niełatwej sytuacji, spowodowanej epidemią.

Jeszcze raz gratulujemy! Niemożliwe nie istnieje.

nauczyciel języka polskiego

Skip to content