Rozpoczęcie roku szkolnego

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/23 w Szkole Podstawowej nr 2 w Tarnowie Podgórnym 01.09.2022 r.

 

8:30  Oddział Przedszkolny 0 A

Dzieci z oddziału przedszkolnego wraz z opiekunami  wchodzą do szkoły i udają się na spotkanie z  dyrektorem szkoły i wychowawcami  na patio szkolnym, a następnie dzieci wraz z wychowawcami przechodzą do sali lekcyjnej.

 

9:00  Klasy II – VIII

Uczniowie klas II – VIII wchodzą do szkoły i udają się na spotkanie z  dyrektorem szkoły i nauczycielami  na patio szkolnym na zewnątrz, a następnie do wyznaczonej sali lekcyjnej na spotkanie z wychowawcą.

Czas spotkań  około 60 min.

 

9:30  Klasy I

Dzieci z klas I A, I B, I C  wchodzą do szkoły i udają się na spotkanie z  dyrektorem szkoły i wychowawcami  na patio szkolnym na zewnątrz. Po uroczystości pasowania uczniowie przechodzą do wyznaczonej sali  lekcyjnej.

Skip to content