Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2  im Integracji Europejskiej w Tarnowie Podgórnym informuje, że rozpoczynają się zapisy do oddziału przedszkolnego i  pierwszej klasy  na rok szkolny 2019/2020.

 

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

W terminie od 11 lutego 2019r. do 15 lutego 2019r. rodzice dzieci uczęszczających do przedszkola (rocznik 2013) składają deklaracje kontynuacji uczęszczania  w sekretariacie szkoły (deklaracja do pobrania w przedszkolu lub ze strony internetowej szkoły ) – dotyczy dzieci zamieszkałych w obwodzie Szkoły Podstawowej nr 2  im Integracji Europejskiej w Tarnowie Podgórnym.

ZAŁĄCZNIKI:

Deklaracja do oddziału przedszkolnego (dotyczy kontynuacji wychowania przedszkolnego w oddziale przedszkolnym dla dzieci 6-letnich zamieszkałych w obwodzie szkoły).

KLASY PIERWSZE

W terminie od 5 marca 2019r.   do 13 marca 2019r. odbędą się zapisy dzieci urodzonych w 2012 roku do I klasy zamieszkałych w obwodzie Szkoły Podstawowej nr 2  im Integracji Europejskiej w Tarnowie Podgórnym.

ZAŁĄCZNIKI:

Wniosek o przyjęcie do szkoły dziecka 6 letniego

Karta zgłoszenia dziecka z obwodu do klasy pierwszej szkoły podstawowej

Oświadczenie o zamieszkaniu

Dzieci z rocznika 2013 mogą być przyjęte do I klasy  na wniosek rodzica pod warunkiem, że korzystały z wychowania przedszkolnego w bieżącym roku albo posiadają opinię Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.

Zapisu można dokonać w sekretariacie szkoły w  godzinach od 8.00 – 15. 00.
Przy zapisie dziecka należy:
•    wypełnić deklarację lub kartę zapisu lub wniosek  (do pobrania na stronie szkoły lub w sekretariacie),
•    okazać do wglądu dowód osobisty rodzica/prawnego opiekuna,
•    okazać do wglądu akt urodzenia dziecka i pesel.

 

UCHWAŁY I ZARZĄDZENIA ORGANU PROWADZĄCEGO DOTYCZĄCE REKRUTACJI:

Uchwała nr XLI/633/2017 Rady Gminy Tarnowo Podgórne z dnia 14 marca 2017 r. w sprawie ustalenia kryteriów wraz z liczbą punktów w postępowaniu rekrutacyjnym do publicznych przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych prowadzonych przez Gminę Tarnowo Podgórne.

Uchwała nr XLI/631/2017 Rady Gminy Tarnowo Podgórne z dnia 14 marca 2017 r. w sprawie : ustalenia kryteriów, liczby punktów oraz dokumentów niezbędnych do ich potwierdzenia podczas rekrutacji do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Tarnowo Podgórne.

Zarządzenie Nr 15/2019 w sprawie rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych

Zarządzenie Nr 16/2019 w sprawie rekrutacji do pierwszych klas

 

Obwód szkoły Podstawowej nr 2 im Integracji Europejskiej

 

  • Rumianek
  • Tarnowo Podgórne Ulice: Wierzbowa, Krucza, Księdza Józefa Bryzy, 25 Stycznia, Pocztowa, Słoneczna, Promienista, Różana, Kwiatowa, Ogrodowa, Poznańska, Owocowa, Ostatnia, Piaskowa, Wiśniowy Sad, Nowa, Narcyza Dery, Stanisława Dorczyka, Zachodnia, Rolna, Zbożowa, Krótka, Czereśniowa, Uprawna, Marianowska, Wesoła, Kolorowa, Drukarska, Solidarności, Krucza, Szumin, Nad Strumykiem, Chlebowa, Działkowa, Karolewska, Fabryczna, Rokietnicka od nr 22

 

W związku z koniecznością ustalenia nowej sieci szkół (wymóg ustawowy) cała ulica Rokietnicka będzie w obwodzie Szkoły Podstawowej nr 1

Dyrektor

Halina Topolewska

Skip to content