Pracowity weekend wolontariuszy w schronisku

W piątek i sobotę 22 i 23 września grupa wolontariuszy z naszej szkoły pojechała do schroniska dla zwierząt w Przyborówku. Tym razem dostaliśmy zadanie polegające na uporządkowaniu wybiegów i klatek dla świń wietnamskich, kóz i owiec. Po wyrzuceniu brudnej słomy i wysprzątaniu domków zwierzęta otrzymały czystą, suchą słomę oraz czyste pojemniki na karmę. Po wykonaniu całej pracy wolontariusze nakarmili wszystkie zwierzęta. Zadowolone i zmęczone wróciłyśmy do domu wiedząc, że dnia następnego będziemy mogły wyjść z podopiecznymi schroniska  na spacer. Wśród podopiecznych były m.in.: Bąbel, Joker i Lilly. Mamy nadzieję, że psy nas polubiły i czekają na nas w następną sobotę.

 

                                                        Opiekunka szkolnego wolontariatu

                                                                     Agata Kaszuba

Wolontariusze z naszej szkoły w schronisku dla zwierząt

Wolontariusze z naszej szkoły w schronisku dla zwierząt

Wolontariusze z naszej szkoły w schronisku dla zwierząt

Wolontariusze z naszej szkoły w schronisku dla zwierząt

Skip to content