Lapbook z wakacji

Przed letnimi wakacjami  biblioteka szkolna ogłosiła konkurs na najpiękniejszy „Lapbook z wakacji”. Uczniowie zbierali podczas wojaży wakacyjnych różne pamiątki np. widokówki, zdjęcia, bilety,  drobiazgi, które wykorzystali  do zrobienia lapbooka. Lapbook jest pamiątką, która przypomina nam o miejscach, które odwiedziliśmy podczas wakacji. Jest też świetną zabawą, odkrywającą bezcenne pokłady kreatywności uczniów.

  Wyłoniono następujących zwycięzców:

1.W kategorii klas 0-3 zwycięzcami zostali:

I   MIEJSCE-  Jan Spinner- kl. 2c

2.W kategorii klas 4- 8 zwycięzcami zostali:

I   MIEJSCE-   Maria Gazda- kl. 8 b

I   MIEJSCE-   Adam Sobański- kl. 5 c

II   MIEJSCE-  Franciszek Gazda- kl.5 b

III  MIEJSCE-  Anastazja Spinner- kl. 4 a

 

                                                                                              Szkolni bibliotekarze

Skip to content