KONKURS „ Wykonaj MOLA KSIĄŻKOWEGO”

Tytułowe wyrażenie mól książkowy ma znaczenie dosłowne i  przenośne. Dosłownie  jest to nazywa  owada żerującego w starych książkach, a  przenośnie mól książkowy  to osoba, która lubi czytać książki i poświęca na to wiele czasu.

Uczniowie wybraną przez siebie techniką przedstawily MOLA KSIĄŻKOWEGO. Każdy wizerunek jest bardzo pomysłowy i oryginalny. Gratulujemy wszystkim uczestnikom , ponieważ wykazali się niezwykłą pomysłowością i kreatywnością. Przedstawiamy nagrodzonych uczniów i zapraszamy na wystawę do biblioteki.

  1. W kategorii klas 0-3 zwycięzcami zostali:

I   MIEJSCE-  Lidia Domaszewicz- kl. 2 a

II   MIEJSCE-  Maria Górecka- kl. 2

II   MIEJSCE- Antoni Kowalczyk – kl. 2 a

III  MIEJSCE-  Nikola Mazur- kl. 3 b

Wyróżnienia:  Wanda Piechowiak- kl. 1b

Zuzanna Rataj- kl. 1c

  1. W kategorii klas 4- 8 zwycięzcami zostali:

I   MIEJSCE-   Ksawery Kurkowiak – kl. 4 a

I   MIEJSCE-   Franciszek Gazda – kl. 5 a

II   MIEJSCE-  Hanna Sulikowska- kl. 6 a

II  MIEJSCE-   Mikołaj Grzybowski- kl. 5c

III  MIEJSCE-  Nadia Majorczyk- kl. 6 a

III   MIEJSCE-   Igor Mazur – kl. 6 a

Wyróżnienia:  Ksawery Magdziarek- kl. 4b

Aniela Pokrzywka- kl. 4b

 

Renata Knaś , Jolanta Siwczak – nauczyciele bibliotekarze

Skip to content