Sztuka przyjaźni

Ostatni tydzień września upłynął pod znakiem przyjaźni. Każdy narysował portret swojego najlepszego kolegi / koleżanki, ustaliliśmy cechy dobrego przyjaciela oraz przyjrzeliśmy się przygodom Koziołka Matołka, który usiłował znaleźć bratnią duszę.

Zajęcia w ramach Sztuki Przyjaźni

Zajęcia w ramach Sztuki Przyjaźni

Zajęcia w ramach Sztuki Przyjaźni

 

W piątek odbyły się konkurencje z okazji Dnia Chłopaka. Chłopcy musieli wykazać się celnością (rzut papierowym samolocikiem do celu), odwagą (zjedzenie kawałka cytryny) oraz sprytem (zjedzenie ciastka bez użycia rąk). Komisja złożona z żeńskiej części świetlicy potwierdziła zaliczenie wszystkich trzech etapów i nagrodziła chłopców gromkimi brawami. Na koniec odbył się słodki poczęstunek dla wszystkich Świetliczaków 🙂

Katarzyna Hagel

Dzień chłopaka

Dzień chłopaka

Dzień chłopaka

Skip to content