Jesień w szkolnej świetlicy

W minionym tygodniu do naszej świetlicy zawitała jesień. Ponieważ pogoda nie zawsze dopisywała zabraliśmy się za twórczość plastyczną. Gąbki i farby? Dlaczego nie?! Malowanie gąbkami okazało się bardzo atrakcyjne – w efekcie powstała piękna gazetka obu pierwszych klas.

Dzieci w świetlicy szkolnej

Niektórzy nie mogli uwierzyć, że jabłuszka zostały zrobione przez dzieci ! Pierwszaki też świetnie ćwiczyły paluszki podczas wykonania plastelinowych drzewek 🙂

Dzieci w świetlicy szkolnej

Podczas zajęć omawialiśmy oznaki nadchodzącej jesieni, rozwiązywaliśmy zagadki oraz wykonaliśmy różności z przyniesionych kasztanów, żołędzi i jarzębiny. Podsumowując jesienny nastrój dzieci ozdabiały liśćmi przyniesione słoiki, które szybko zamieniły się w nastrojowe lampiony. Dziękujemy Rodzicom i Pierwszakom za zaangażowanie w pracę świetlicy – dzięki Wam mamy piękny jesienny kącik przyrodniczy!

Więcej zdjęć tutaj…

Skip to content