Hey kolęda, kolęda…

Jasełka od wieków wpisane są w polską tradycję. W tym roku w naszej szkole po raz pierwszy wystawione zostały przez uczniów klasy 0a i 0b. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło Pani Dyrektor Haliny Topolewskiej, proboszcza Adama Prozorowskiego, nauczycieli, kolegów i koleżanek z klas pierwszych. Jednak dla najmłodszych najważniejszymi widzami byli ich rodzice, którzy ukradkiem ocierali łzy wzruszenia, a na koniec nie przestawali nagradzać gromkimi brawami. Po występie na rodziców i dzieci czekały pięknie nakryte stoły, wspólne kolędowanie i łamanie się opłatkiem. To wszystko wprowadziło nas w  magiczną atmosferę Świąt.  Ten sam program artystyczny przedstawiliśmy Babciom i Dziadkom z okazji ich święta. A że Dziadkowie to najbardziej wdzięczni widzowie oklaskom nie było końca.

Mamy nadzieję, że rok 2018 będzie pełen radości i samych pozytywnych zdarzeń czego i Państwu i sobie życzymy. Dziadkom i Babciom życzymy zdrowia, oby jak najdłużej mogli rozpieszczać swoje pociechy 😉

Beata Fudala

Skip to content