
Dnia 8 maja jak co roku obchodziliśmy Dzień Bibliotekarza i Bibliotek, który ma na celu podkreślenie roli książki i czytelnictwa w naszym życiu społecznym.
W naszej bibliotece witaliśmy wchodzących do nas uczniów słodkościami i wesołą muzyką . każdy uczeń , który wypożyczył książkę beletrystyczną miał możliwość wzięcia udziału w Loterii Fantowej.
Każdy los był wygrany, a nagrodami były sadzonki roślinki o popularnej nazwie „Pieniążek”, bidon i kubek termiczny, książki, bransoletki i inne drobiazgi.
Zapraszamy do naszej biblioteki
Jolanta Siwczak i Renata Knaś