Dzień Bibliotekarza i |Bibliotek w Bibliotece Szkolnej

  

 

Dnia 8 maja jak co roku obchodziliśmy  Dzień Bibliotekarza i Bibliotek, który ma na celu podkreślenie roli książki i czytelnictwa w naszym życiu społecznym.

W naszej bibliotece witaliśmy wchodzących do nas uczniów słodkościami i wesołą muzyką . każdy uczeń , który wypożyczył książkę beletrystyczną miał możliwość wzięcia udziału w Loterii Fantowej.

Każdy los był wygrany, a nagrodami były sadzonki roślinki o popularnej nazwie „Pieniążek”, bidon i kubek termiczny, książki, bransoletki i inne drobiazgi.

Zapraszamy do naszej biblioteki

Jolanta Siwczak i Renata Knaś

 

Przejdź do treści