Biegi przełajowe

W dniu 17.10.2018 na Hipodromie Wola w Poznaniu odbył się finał Wojewódzki sztafetowych biegów przełajowych. Do tych finałów awansowały obydwie nasze reprezentacje chłopców i dziewcząt i spisały się bardzo dobrze. Chłopcy zajęli 7 miejsce, a Dziewczęta zajęły 12 w Wielkopolsce. Eliminacje do tych Finałów odbyły się 27.09.18 w Kórniku i tam W Finale Powiatu Chłopcy zdobyli 1 miejsce, a dziewczęta 3 miejsce. W reprezentacji Szkoły Podstawowej nr 2 wystąpili: Szymański Eryk, Gerke Piotr, Sawicki Miłosz, Stolarski Arkadiusz, Budzichowski Miłosz, Kaczmarek Sebastian, Opat Bartosz, Musiała Łukasz, Walewicz Grzegorz, Nawrocki Wojciech, Jordan Kacper, Fornalski Mikołaj, Kubala Michał, Lachman Antonina, Sołtysiak Urszula, Sołtysiak Zofia, Jaskólska Jolanta, Zimińska Weronika, Piotrowska Hanna, Sosnowska Aleksandra, Wendlik Natalia, Warych Agata, Skrzypczak Michalina, Kucz Zuzanna, Dziamska Iwona.

Paweł Machyna, Marek Łodyga