Sobota z Przyjaciółmi

Po kilku sobotach pracowicie spędzonych w schronisku dla zwierząt w Przyborówku ta sobota, 21 października 2017 roku,  była zupełnie inna. Razem z grupą naszych przyjaciół z Warsztatów Terapii Zajęciowej „Roktar” w Baranowie wybraliśmy się do Poznania na Międzynarodową Wystawę Psów Rasowych. Na wystawie prezentowało się 250 ras psów z 25 krajów. Mogliśmy podziwiać piękne, zadbane i bardzo kochane przez swoich właścicieli psiaki. Wielu z nich pozwoliło nam je głaskać, przytulić się do nich i nakarmić je ich smakołykami. Uśmiech i radość nie schodziły z twarzy całej naszej grupy. Po kilku godzinach , opuszczając wystawę, wszyscy stwierdziliśmy, że psy którym pomagamy w schronisku są tak samo piękne tylko nieszczęśliwe. Miały nieszczęście trafić do ludzi, którzy okazali się pozbawieni uczuć i odpowiedzialności. My postaramy się to im wynagrodzić podczas kolejnych wyjazdów do schroniska.

Ta sobota była dla nas wszystkich bardzo radosna i wesoła i na długo pozostanie w naszej pamięci.

Opiekunka Szkolnego Koła Wolontariatu

Agata Kaszuba

 

Skip to content