Nowe sukcesy sportowe

„Nowa szkoła” – nowe sukcesy!

Sezon sportowy zaczął się tradycyjnie gminnymi sztafetowymi biegami przełajowymi 26 IX 2017 w Ceradzu Kościelnym. Kolejny rok z rzędu nasze dziewczęta i chłopcy wygrali te zawody i awansowały do finałów powiatu, które odbyły się 29 IX 2017 w Kórniku. W kategorii dziewcząt zajęliśmy 4 miejsce i tym razem nie awansowaliśmy do finałów wojewódzkich.

W kategorii chłopców po raz pierwszy w historii udało się pokonać Puszczykowo i z 1 miejsca awansowaliśmy do finałów wojewódzkich! Złota drużyna to: Budzichowski M., Dubisz P., Duda B., Gerke P., Gławdecki M., Kabaciński J., Kaczmarek S., Kędra J., Kubala M. i Sawicki M. W finale wojewódzkim, który odbył się w Poznaniu 12.10 zajęliśmy wysokie 5 miejsce.

Gratulujemy!

Paweł Machyna i Marek Łodyga

Skip to content