Pasowanie pierwszoklasistów

Dnia 22 września uczniowie klas pierwszych, aby zostać pełnoprawnym członkiem społeczności Szkoły Podstawowej nr 2 im. Integracji Europejskiej, wyruszyli w podróż. W podróż po Europie. Dotarli do Francji, Wielkiej Brytania, Hiszpanii, Finlandii i Włoch, a w każdym państwie czekały na nich zadania, dzięki którym lepiej poznali te kraje. Wykonując je, uzupełniali również mapę Europy. Były tu między innymi pokaz mody, budowanie wysokiej wieży czy też jazda konna.

Przed złożeniem ślubowania przedstawiciele obu klas pierwszych oddali mapy Pani Dyrektor, która uznała zadania za wykonane, a uczniów gotowych, by złożyć uroczyste ślubowanie, w obecności swoich rodziców. Uczniowie otrzymali również swój pierwszy szkolny dokument- legitymacje. To był dzień pełen wrażeń.

Gąsiorowska Anna

Więcej zdjęć w naszej galerii…

Fotorelacja z pasowania pierwszoklasistów

 

 

 

 

 

 

 

Skip to content