Informacja o zawieszeniu działań projektowych

Pragniemy poinformować, iż​​ działania w ramach​​ projektu​​ pt.:

„Wsparcie dla uczniów​​ szkół podstawowych​​ w​​ Gminie​​ Tarnowo​​ Podgórne”

zostają zawieszone z ​​ uwagi na aktualną​​ sytuację zagrożenia epidemiologicznego.​​ 

 

Wobec ryzyka masowych zachorowań na odmiany wirusa SARS-CoV-2, Instytucja Zarządzająca – Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego ​​ zalecił szczególną ostrożność​​ 
oraz racjonalność w podejmowanych działaniach projektowych. Gmina​​ Tarnowo Podgórne​​ jako Beneficjent projektu została zobowiązana do dostosowania się do zaleć wydawanych przed odpowiednie służby oraz podjęcie w związku z wydanymi zaleceniami działań zaradczych​​ 
do specyfiki projektu.​​ 

 

Mając na względzie wyjątkowy charakter zaistniałych okoliczności, kierując się przede wszystkim dobrem oraz bezpieczeństwem Uczestników projektu a także personelu projektowego, przy jednoczesnym względzie racjonalności wydawania środków publicznych – Gmina​​ Tarnowo Podgórne, podjęła decyzję o czasowym zawieszeniu działań projektowych. ​​ 

 

Jednocześnie informujemy, iż w związku z koniecznością tymczasowego zawieszenia działań oraz przesunięciem terminów części wsparcia dla Uczestników projektu,​​ 
Gmina​​ Tarnowo Podgórne​​ dołoży wszelkich starań, aby zrealizować założenia projektu​​ 
w odpowiednim terminie.

 

 

Projekt wdrażany​​ jest​​ w ramach​​ Regionalnego​​ Programu Operacyjnego​​ Województwa​​ Wielkopolskiego, Działanie 8.1.2​​ Kształcenie ogólne​​ – projekty konkursowe, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Skip to content