Wyróżnienie w projekcie Goethe-Institut

Wyróżnienie dla uczniów naszego gimnazjum w projekcie Goethe-Institut Erlebnisreise mit Deutsch

Jeszcze przed wakacjami uczniowie klas pierwszych gimnazjum wzięli udział w ogólnopolskim projekcie Erlebnisreise mit Deutsch (Z niemieckim w drogę) realizowanym przez Goethe-Institut we współpracy z wydawnictwem LektorKlett. Należało przygotować zdjęcie mające zobrazować tytuł projektu i dodać do niego podpisy (lub tzw. „dymki”) pełniące rolę komentarza. Konkurs cieszył się sporym powodzeniem, wiele szkół wzięło w nim udział, jednak praca przygotowana przez naszych uczniów została zauważona i wyróżniona! Muszę w tym miejscu podkreślić duży wkład pracy Antka Budzyńskiego, obecnie ucznia klasy 2a. Wszystkim uczestnikom projektu dziękuję.

Joanna Kraczkowska

Skip to content