Schronisko dla psów

Grupa wolontariuszy z naszej szkoły, która 8 września pojechała do schroniska dla psów w Przyborówku przekonała się, że schronisko jest nie tylko dla psów. Tym razem naszym głównym zadaniem było posprzątanie zagród dla świń wietnamskich , kóz i owcy a także boksów dla kotów. Pracy było bardzo dużo bo trzeba było posprzątać całe zagrody ,wymieść i wywieźć stare siano, oczyścić z chwastów boks dla kotów a potem przywieźć czyste siano i rozsypać je w zagrodach.

A po tej pracy czekała na nas największa przyjemność tego dnia czyli spacery z psami.

Podczas spacerów radość czworonogów była ogromna. Potem jeszcze trochę zabawy z psiakami i trzeba było wracać do Tarnowa .Ciężko nam było wyjechać widząc te smutne oczy wielu psiaków ale będziemy tam znowu za dwa tygodnie i postaramy się okazać im wiele miłości ,żeby umilić im ich ciężki pieski los.

***** zobacz galerię *******

Agata Kaszuba

Skip to content